Roverscouts

Roverscouts - Scouting

De Roverscouts is de speltak voor jongens en meien in de leeftijd van 18 t/m 21 jaar bij Scouting Barneveld. Wanneer de roverscouts samenkomen word duidelijk wanneer deze speltak gestart word.

Wat houd de roverscouts in?

Ben jij tussen de 18 en 21 jaar, heb je een eigen mening en heb je wel zin in leuke buitenlandse uitstapjes? Word dan roverscout en organiseer samen met andere jongeren je eigen kampen en activiteiten.

Daarnaast kun je, als je wilt, doorgroeien tot vrijwilliger waarbij je andere scouts begeleidt.

De roverscoutsperiode is de laatste periode die een scout als jeugdlid bij Scouting doorbrengt. Vanaf 21 jaar is een scout namelijk geen jeugdlid meer. In deze laatste leeftijdsgroep hebben roverscouts geen begeleiding meer en bedenken ze zelf wat ze bij Scouting willen doen. Je onderneemt enorm veel met je stam, in zowel binnen- als buitenland, met je eigen groep of groepen uit de regio!